120 ударів на хвилинуБіг. Театр. Рок-н-рол.08 квітня, субота, 19:00ПІЧ, вул. Сковороди 25 (на мапах все ще Пушкіна)

Illustration

"120 ударів на хвилину" - не тільки назва вистави, а й ритм, в якому ви будете її проживати!Біг, театр, Рок-н-ролл.
Жива музика* і найвідоміші у світі роздуми про Біг найвідомішого у світі японського літератора Харукі Муракамі**. Свіжо, іронічно, зворушливо і мотивуюче! Коли ти сяєш як зірка, а на небі ні хмаринки, коли, окрім кросівок, нічого не потрібно і ти розумієш, що страждання – питання вибору. Як і насолода.
Цю виставу ми мріяли привезти ще два роки тому і от час настав! Це не класична вистава, де є чіткий сюжет та структура, це набір спостережень, висновків, інсайтів Муракамі та молодих акторів Малого театру. Біг тут – метафора.
* виставі звучать кавер-версії хітів The Beatles, The Rolling Stones, Creedence Clearwater Revival, Eric Clapton, Bob Dilan, Воплі Відоплясова та інших у виконанні акторів Малого театру.** натхнення черпали, читаючи збірку автобіографічних нарисів «Про що я говорю, коли говорю про біг», але вистава не є сценічною версією цих текстів
Автор ідеї та режисер – Станіслав ВесельськийРішення сценічного простору – Марія МоторнаХудожник з освітлення – Сергій ОгрудніцькийВиконавці: Христина Дейлик, Марія Чуприненко, Марія Моторна, Станіслав Весельський, Тимур Бурлака, Сергій Дударєв.
Коли: 08 квітня, субота, о 19:00
Де: ПІЧ, вул. Сковороди 25 (на мапах все ще пушкіна)
Вхід: 535 грн
#всепочинаєтьсязмалого